-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонери, витратні та експлуатаційні матеріали для кольорових лазерних багатофункціональних пристроїв Xerox)
Тендер Prozorro UA-2026-04-08-005012-a
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника. Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами Замовника, а саме шляхом здійснення аналізу цін серед основних постачальників, що відповідають встановленим вимогам в цій тендерній документації.
Завершена
151 140.00
UAH без ПДВ
Номер:
01cfe94961a4452981d6e555c03c6592
Внутрішній номер закупівлі:
28860507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-08-005012-a
Замовник:
Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37854297
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скворцова Ольга Геннадіївна 380445862431 Olha.Skvortsova@ukroboronprom.com https://ukroboronprom.com.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
151 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.04.2026 11:45 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2026 11:45 - 16.04.2026 13:00
Аукціон:
з 17.04.2026 11:39
Період кваліфікації:
16.04.2026 13:00 - 17.04.2026 15:02
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴151 140.00 Тонери, витратні та експлуатаційні матеріали для кольорових лазерних багатофункціональних пристроїв Xerox