• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники

Торги не відбулися

239 969.00 UAH з ПДВ
Номер: 41af44843fcf44c9812730429632ab95
Внутрішній номер закупівлі: 28858839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-08-003332-a   
Замовник: САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
Контактна особа: Янко Богдан Зіновійович 380505243246 BYanko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 239 969.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2026 10:55 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2026 10:55 - 16.04.2026 10:00
Аукціон: з 17.04.2026 13:57
Період кваліфікації: 16.04.2026 10:00 - 17.04.2026 16:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴239 969.00 Самовирівнювальна підлога, штукатурка гіпсова універсальна, шпаклівка стартова, ґрунтовка акрилова адгезійна з кварцовим піском, мастика гідроізоляційна ДК 021:2015 44830000-7 — Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники