• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Європи)

Завершена

175 900.00 UAH з ПДВ
Номер: cc1d62a30bb84866b35af253da2e0557
Внутрішній номер закупівлі: 28857640
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-08-002147-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 175 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2026 10:23 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2026 10:23 - 16.04.2026 00:00
Аукціон: з 16.04.2026 13:59
Період кваліфікації: 16.04.2026 00:00 - 17.04.2026 16:02
Період завантаження договору: 23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴175 900.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Європи)