-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мережеве обладнання за ДК 021:2015:32420000-3: Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-014281-a
Завершена
31 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2331e68f9384038acff4c285b1c5746
Внутрішній номер закупівлі:
28854883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-014281-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 18:49 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 18:49 - 15.04.2026 00:00
Аукціон:
15.04.2026 13:21 - 15.04.2026 13:44
Період кваліфікації:
15.04.2026 13:44 - 21.04.2026 16:25
Період завантаження договору:
27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 800.00 Мережеве обладнання за ДК 021:2015:32420000-3: Мережеве обладнання