• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок ( зарядні станції )

Торги не відбулися

524 133.00 UAH з ПДВ
Номер: 5fd0d9c65a334ce4bc01a848acdbbc3d
Внутрішній номер закупівлі: 28853839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-07-013246-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
Контактна особа: Рижко Олена Вікторівна 380445639226 cpmsd2_torg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 524 133.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.04.2026 16:54 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2026 16:54 - 15.04.2026 00:00
Аукціон: з 15.04.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴524 133.00 ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ