• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

технічне обслуговування та ремонт легкових автомобілів

Завершена

2 332 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 06ee50ae56ca4f04a756d6eb4a491843
Внутрішній номер закупівлі: 28851827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-07-011207-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Оксана Глушакова +380675607996 kvk.zakupka7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 332 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.04.2026 16:09 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2026 16:09 - 15.04.2026 00:00
Аукціон: з 15.04.2026 12:45
Період кваліфікації: 15.04.2026 00:00 - 20.04.2026 11:47
Період завантаження договору: 26.04.2026 00:00 - 06.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 332 000.00 технічне обслуговування та ремонт легкових автомобілів