-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації, обробки, введення та зберігання анкетних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-007004-a
Завершена
271 642.50
UAH з ПДВ
Номер:
1e5abd80450c411eb19441c374ef5362
Внутрішній номер закупівлі:
28847633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-007004-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139952
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Улянівська, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Георгіївна Харитонова +380567671885 ocntt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
271 642.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 13:13 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 13:13 - 15.04.2026 12:48
Аукціон:
з 16.04.2026 14:37
Період кваліфікації:
15.04.2026 12:48 - 16.04.2026 14:02
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴271 642.50 Послуги з організації, обробки, введення та зберігання анкетних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області