-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з супроводження бухгалтерського програмного продукту «Система ведення зведеної звітності для бюджетних установ»
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-006358-a
Завершена
154 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
415ddd14578b47d9902159791b2b61ce
Внутрішній номер закупівлі:
28847006
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-006358-a
Замовник:
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032945
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Генерала Алмазова, будинок 18/9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чаповська Наталія Вікторівна 0442003032 n.chapovska@spfu.gov.ua http://www.spfu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
154 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 12:39 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 12:39 - 16.04.2026 00:00
Аукціон:
з 16.04.2026 14:56
Період кваліфікації:
16.04.2026 00:00 - 16.04.2026 16:20
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 000.00 Послуги з супроводження бухгалтерського програмного продукту «Система ведення зведеної звітності для бюджетних установ»