-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-003051-a
Торги не відбулися
496 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f99d8f237d01487eb4db55651ed4afa6
Внутрішній номер закупівлі:
28843705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-003051-a
Замовник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гузенко Тетяна Леонідівна 380663586922 tanya_tanya2506@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
496 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 10:41 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 10:41 - 15.04.2026 12:00
Аукціон:
з 16.04.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴496 000.00 Послуги з організації шкільного харчування