-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Пломби, стрічка захисна та інше
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-002223-a
ЛОТ 1 - Пломби та інше ЛОТ 2 - Стрічка захисна та інше
Завершена
1 486 688.60
UAH з ПДВ
Номер:
06837225740d4844aa2c5a96e654438c
Внутрішній номер закупівлі:
28842876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-002223-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 486 688.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 10:09 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 10:09 - 15.04.2026 10:00
Аукціон:
16.04.2026 11:31 - 16.04.2026 13:08
Період кваліфікації:
16.04.2026 13:08 - 27.04.2026 11:35
Період завантаження договору:
03.05.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 475 442.00 ЛОТ 1 - Пломби та інше
- Лот №2 ₴11 246.60 ЛОТ 2 - Стрічка захисна та інше