• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

Завершена

28 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e6ee57d023ac4c25a40bb94592133182
Внутрішній номер закупівлі: 28842638
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-07-001970-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
Контактна особа: Наталія Івоніна +380462940037 chrcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 28 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.04.2026 11:18 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.04.2026 11:18 - 16.04.2026 10:00
Аукціон: 17.04.2026 11:17 - 17.04.2026 11:40
Період кваліфікації: 17.04.2026 11:40 - 20.04.2026 09:49
Період завантаження договору: 26.04.2026 00:00 - 06.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴28 000.00 Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))