-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання металопластикових дверей код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-04-07-000457-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a528005a0ea4dde9b603b046802c1b5
Внутрішній номер закупівлі:
28841112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-07-000457-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41093479
-
Адреса:
57116, Україна, Миколаївська область, Миколаївський р-н., с. Михайлівка, вул. Андрія Шептицького, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана БРОДЕЛЬ +380500188427 omskm_viddil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2026 08:52 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2026 08:52 - 15.04.2026 00:01
Аукціон:
16.04.2026 15:44 - 16.04.2026 16:19
Період кваліфікації:
16.04.2026 16:19 - 20.04.2026 11:34
Період завантаження договору:
26.04.2026 00:00 - 06.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Придбання металопластикових дверей код ДК 021:2015:44220000-8 Столярні вироби