-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин, дизельне паливо, газ скраплений
Тендер Prozorro UA-2026-04-06-013570-a
Завершена
1 388 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
971258e2c48e46e1be42dbe0b14985c1
Внутрішній номер закупівлі:
28839935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-06-013570-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, м. Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Андрій 0412473692 zhitomir_gorsvet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 388 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2026 18:55 - 11.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2026 18:55 - 14.04.2026 00:00
Аукціон:
14.04.2026 12:14 - 14.04.2026 12:37
Період кваліфікації:
14.04.2026 12:37 - 16.04.2026 14:23
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 388 000.00 Бензин, дизельне паливо, газ скраплений