-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Обчислювальна система для обробки великих масивів даних» код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-04-06-009772-a
Джерело фінансування – власні кошти підприємства
Завершена
205 704.17
UAH без ПДВ
Номер:
4ba7b5638d0a4fd1b8eab2be8d34d37c
Внутрішній номер закупівлі:
28836125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-06-009772-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яковенко Олег Валерійович 380577401375 yakovenko.oleg@khoe.com.ua https://www.oblenergo.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 704.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.04.2026 15:21 - 12.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2026 15:21 - 15.04.2026 00:00
Аукціон:
з 15.04.2026 12:29
Період кваліфікації:
15.04.2026 00:00 - 17.04.2026 12:23
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 704.17 «Обчислювальна система для обробки великих масивів даних» код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)