-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «SPARTAN RACE KYIV 2026»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-06-006313-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e4e6813a966343faa14cd3efd53269ac
Внутрішній номер закупівлі:
28832686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-06-006313-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2026 13:13 - 11.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2026 13:13 - 14.04.2026 06:00
Аукціон:
з 15.04.2026 12:30
Період кваліфікації:
14.04.2026 06:00 - 16.04.2026 15:15
Період завантаження договору:
22.04.2026 00:00 - 02.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «SPARTAN RACE KYIV 2026»)