• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Постачання, налаштування та технічна підтримка системи автоматизації управління індикаторами компрометації)

72268000-1 Послуги з постачання програмного забезпечення - 1 послуга, 72263000-6 Послуги зі впровадження програмного забезпечення - 1 послуга, 72261000-2 Послуги з обслуговування програмного забезпечення - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Завершена

1 564 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 855a780ca29b4f27a3aa92f88b574374
Внутрішній номер закупівлі: 28827816
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-06-001425-a   
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Контактна особа: Володимир Кукуруза +380444228090 kukuruza@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 564 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.04.2026 10:00 - 11.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2026 10:00 - 14.04.2026 09:00
Аукціон: 15.04.2026 12:12 - 15.04.2026 12:35
Період кваліфікації: 15.04.2026 12:35 - 21.04.2026 16:19
Період завантаження договору: 27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 564 100.00 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Постачання, налаштування та технічна підтримка системи автоматизації управління індикаторами компрометації)