-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-05-000378-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
131273abaa954698af7fed40f2a51b60
Внутрішній номер закупівлі:
28826097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-05-000378-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37318438
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Хохотва +380442984955, +380503301059 hii1958@ukr.net http://kman.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.04.2026 17:42 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2026 17:42 - 17.04.2026 18:00
Аукціон:
з 20.04.2026 11:31
Період кваліфікації:
17.04.2026 18:00 - 23.04.2026 13:16
Період завантаження договору:
29.04.2026 00:00 - 09.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Витратні та інші матеріали до фотокопіювального та поліграфічного обладнання