-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-012539-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eda2966a5cc14ed9ad346d1074f7cc8f
Внутрішній номер закупівлі:
28824480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-012539-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398504
-
Адреса:
58029, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Луцька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Васіна +380952080764 innav1999@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 18:54 - 09.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 18:54 - 12.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Нафта і дистиляти