• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбуки, БФП та комплектуючі

Завершена

922 074.82 UAH з ПДВ
Номер: ad1b1b74c1d6445cbe604d57083f88d6
Внутрішній номер закупівлі: 28824142
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-03-012200-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
Контактна особа: Євгеній Дробович +380675211421 e.drobovych@fdu.com.ua https://fdu.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 922 074.82 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2026 17:24 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2026 17:24 - 11.04.2026 09:00
Аукціон: з 13.04.2026 11:42
Період кваліфікації: 11.04.2026 09:00 - 14.04.2026 18:51
Період завантаження договору: 20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴922 074.82 Ноутбуки, БФП та комплектуючі