-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стіл операційний ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; ДК 021:2015: 33192230-3 Операційні столи (НК 024:2023: 33152 — Універсальний операційний стіл електромеханічний НК 031:2024 - Z12011202 Операційні столи)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-011894-a
Тендерну документацію розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (із змінами й доповненнями). Операції з ввезення/постачання на митну територію України цих лікарських засобів та медичних виробів тимчасово звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 27.12.2022 р. № 1447 «Про затвердження переліку лікарських засобів та медичних виробів, що ввозяться та постачаються на митну територію України під час воєнного стану», якщо вони призначені для використання закладами охорони здоров'я, учасниками антитерористичної операції, особами, що беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, для надання медичної допомоги фізичним особам, які у період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та/або запровадження воєнного стану відповідно до законодавства зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров'я (абзац третій п.32 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755
-
Код ЄДРПОУ:
05497361
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Р. Купчинського, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴438 000.00 Стіл операційний ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні; ДК 021:2015: 33192230-3 Операційні столи (НК 024:2023: 33152 — Універсальний операційний стіл електромеханічний НК 031:2024 - Z12011202 Операційні столи)