-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (GOODCARE Підгузники д/дорослих "3" Large 30 шт. або еквівалент, Підгузки для дорослих, розмір XL (110-160см) ТМ "Білосніжка" або еквівалент, Труси поглинальні для дорослих SENI ACTIVE NORMAL extra large. (30 шт.) або еквівалент, Труси поглинальні для дорослих SENI ACTIVE NORMAL large.(30шт.) або еквівалент, Прокладки урологічні SENI LADY SLIM extra. (15 шт.) або еквівалент, Прокладки гігієнічні Bella Perfectaultra Blue. (20 шт.) або еквівалент, Пелюшки гігієнічні захисні 90см х 60см, ТМ "Білосніжка", №30 або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-011344-a
Завершена
1 509 340.00
UAH з ПДВ
Номер:
e8e61c94c6244f89b4d044b75c59fbf6
Внутрішній номер закупівлі:
28823297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-011344-a
Замовник:
Комунальний Заклад "Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, Вулиця Луки святителя-хірурга, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Соколик +380472370422 buh_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 509 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 16:11 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 16:11 - 13.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 12:31
Період кваліфікації:
13.04.2026 00:00 - 14.04.2026 16:29
Період завантаження договору:
20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 509 340.00 Код ДК 021:2015 33750000-2 Засоби для догляду за малюками (GOODCARE Підгузники д/дорослих "3" Large 30 шт. або еквівалент, Підгузки для дорослих, розмір XL (110-160см) ТМ "Білосніжка" або еквівалент, Труси поглинальні для дорослих SENI ACTIVE NORMAL extra large. (30 шт.) або еквівалент, Труси поглинальні для дорослих SENI ACTIVE NORMAL large.(30шт.) або еквівалент, Прокладки урологічні SENI LADY SLIM extra. (15 шт.) або еквівалент, Прокладки гігієнічні Bella Perfectaultra Blue. (20 шт.) або еквівалент, Пелюшки гігієнічні захисні 90см х 60см, ТМ "Білосніжка", №30 або еквівалент)