• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо (налив), Бензин А-92 (смарт-картки (паливні картки)

Завершена

976 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 118378c573dd4745b5c3ea04261e034e
Внутрішній номер закупівлі: 28820694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-03-008730-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗМІЇВ - СЕРВІС" ЗМІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Яна Гомон +380574731414 zmiev.service@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 976 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (налив)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 10000 літр
Період постачання до 30.04.2026
Місце постачання 63404, Україна, Харківська область, м. Зміїв, вул. Покровська, буд. 24 На карті
Бензин А – 92 (смарт-картки (паливні картки))
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1000 літр
Період постачання до 30.04.2026
Місце постачання 63404, Україна, Харківська область, м. Зміїв, вул. Покровська, буд. 24 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС»
Ціна пропозиції 976 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2026 14:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: aba1d108a1f74eb3a2fd8b6cbb18a568
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-03-008730-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОІЛ КАРТ СЕРВІС»
Номер договору: 155
Сума договору: 976 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 813 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.04.2026 14:23
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №155 від 03.04.2026 ТОВ Оіл Карт Сервіс пп4 п13.pdf