-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі підстанції «Правобережна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту вікон ГЩК)
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-006892-a
Завершена
1 114 800.82
UAH з ПДВ
Номер:
e00f56597b6449b6b3876f155d042e8d
Внутрішній номер закупівлі:
28818846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-006892-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дятченко Ганна Олександрівна 380501005404 A.Djatchenko@zoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг для/з будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури
Обґрунтування умови застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг для/з будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури.
Унаслідок збройної агресії російської федерації об’єкти енергетичної інфраструктури України систематично зазнають ракетних та безпілотних атак, що призводить до значних пошкоджень обладнання та будівель енергопостачальних підприємств, а також створює загрозу стабільному функціонуванню об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору.
Так, 18.11.2024 відбулися влучення по території підстанції «Правобережна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО», унаслідок чого були пошкоджені вікна, двері, покрівля будівлі ГЩК підстанції та інше обладнання підстанції. Зазначені пошкодження підтверджені дефектним актом від 19.11.2024. Крім того, інформацію про зазначену подію 19.11.2024 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №22024080000001734.
Враховуючи систематичні атаки російської федерації на об’єкти енергетичної інфраструктури України, що призводять до значних матеріальних збитків та можуть спричинити порушення стабільності енергопостачання, виникла об’єктивна необхідність здійснення інженерно-технічних заходів із підвищення рівня захисту об’єкта. З цією метою прийнято рішення щодо встановлення антидронового захисту на вікна будівлі ГЩК підстанції «Правобережна».
Відповідно до статті 1 Закону України «Про критичну інфраструктуру», об’єкти паливно-енергетичного сектору, що забезпечують виробництво, передачу та розподіл електричної енергії, належать до об’єктів критичної інфраструктури, порушення функціонування яких може мати негативні наслідки для національної безпеки, економіки та життєдіяльності населення.
Відповідно до підпункту 13 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12.10.2022: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг для/з будівництва, ремонту та інших інженерно-технічних заходів із захисту об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури.
Згідно п. 3 Особливостей: Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. У зв’язку з цим проведено аналіз ринку та сформовано Протокол №65 від 04.03.2026р. щодо рішення відповідальної особи за визначення та затвердження очікуваної вартості предмета закупівлі, згідно якого:
1) ТОВ «БУДКОНСТРУКЦІЯ-2024» (код ЄДРПОУ: 33134363) запропоновано вартість робіт - 1 114 800,82 грн. з ПДВ;
2) ТОВ «КРОН ПРОМ» (код ЄДРПОУ: 42045206) запропоновано вартість робіт - 1 116 240,32 грн. з ПДВ;
3) ТОВ «ЗАВОД ПІДЙОМНИХ МАШИН» (код ЄДРПОУ: 45336231) запропоновано вартість робіт - 1 118 740,00 грн. з ПДВ.
За результатами проведеного аналізу найнижчу цінову пропозицію на виконання робіт за Код ДК 021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі підстанції «Правобережна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту вікон ГЩК) надало ТОВ «БУДКОНСТРУКЦІЯ-2004» (код ЄДРПОУ: 33134363) у розмірі 1 114 800,82 грн. з ПДВ, що є економічно найбільш вигідною пропозицією.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі за Код ДК 021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт будівлі підстанції «Правобережна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту вікон ГЩК), з очікуваною вартістю предмета закупівлі: 1 114 800,82 грн. з ПДВ, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 13 пункту 13 Особливостей з ТОВ «БУДКОНСТРУКЦІЯ-2004» (код ЄДРПОУ: 33134363), що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує оперативну реалізацію заходів із захисту об’єкта критичної інфраструктури.
Очікувана вартість:
1 114 800.82 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт будівлі підстанції «Правобережна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту вікон ГЩК
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДКОНСТРУКЦІЯ-2004»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33134363
-
Контактна особа:
Микола БАЛАБУХА 380987768913 budkon2004@qmail.com
-
Адреса:
69000, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Топоркова Михайла, буд.62
Ціна пропозиції
1 114 800.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2026 13:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
402c891bde3b49378072bfda41f7cc50
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-03-006892-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДКОНСТРУКЦІЯ-2004»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33134363
-
Адреса:
69000, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. Топоркова Михайла, буд.62
Номер договору:
360426
Сума договору:
1 114 800.82 UAH з ПДВ
Сума договору:
929 000.68 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Капітальний ремонт будівлі підстанції «Правобережна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» в частині улаштування антидронового захисту вікон ГЩК: 1 114 800.82000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Дата підписання:
02.04.2026 00:00
Статус:
Виконаний