• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код Дк 021:2015: 79990000-0 – (Різні послуги, пов’язані з діловою сферою) (Проведення інвентаризації зелених насаджень загального користування)

з урахуванням постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178

Завершена

1 298 224.80 UAH з ПДВ
Номер: 1cae6ecafb7045d6a16cf891222df2cd
Внутрішній номер закупівлі: 28816128
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-03-004145-a   
Замовник: Департамент екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради
Контактна особа: Ставратій Юлія Юріївна +380487243324 ecocity@omr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 298 224.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2026 11:21 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2026 11:21 - 11.04.2026 00:00
Аукціон: 13.04.2026 11:56 - 13.04.2026 12:19
Період кваліфікації: 13.04.2026 12:19 - 15.04.2026 16:31
Період завантаження договору: 21.04.2026 00:00 - 01.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 298 224.80 Код Дк 021:2015: 79990000-0 – (Різні послуги, пов’язані з діловою сферою) (Проведення інвентаризації зелених насаджень загального користування)