-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-04-03-001771-a
Завершена
1 050 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
29afdec0a6a3408b91de99341f4290c6
Внутрішній номер закупівлі:
28813741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-03-001771-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2026 09:53 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2026 09:53 - 11.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 12:31
Період кваліфікації:
11.04.2026 00:00 - 15.04.2026 13:21
Період завантаження договору:
21.04.2026 00:00 - 01.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 050 000.00 Світильники та освітлювальна арматура