-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Адаптер USB Type-A to VB400 або еквівалент за ДК 021:2015: 32420000-3 — Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-013591-a
Завершена
363 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
89f570fc43c240ffac5c035e82be8ab5
Внутрішній номер закупівлі:
28810975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-013591-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Степанова +380322586783 zakupivli_gunp_svitlana@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
363 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 17:59 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 17:59 - 10.04.2026 00:00
Аукціон:
з 10.04.2026 15:01
Період кваліфікації:
10.04.2026 00:00 - 15.04.2026 17:24
Період завантаження договору:
21.04.2026 00:00 - 01.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴363 000.00 Адаптер USB Type-A to VB400 або еквівалент за ДК 021:2015: 32420000-3 — Мережеве обладнання