-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з покосу трави, карантинних рослин та очерету на територіях загального користування в Покровському районі
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-012296-a
Завершена
785 466.00
UAH з ПДВ
Номер:
c86ca1a487b04e25b7c0e726866b70cc
Внутрішній номер закупівлі:
28809675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-012296-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052531
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Костя Гордієнка, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Подакова Алла Василівна 0984306938 A.PODAKOVA@GMAIL.COM http://www.zhrkrog.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
785 466.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 16:28 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 16:28 - 10.04.2026 01:00
Аукціон:
з 13.04.2026 14:53
Період кваліфікації:
10.04.2026 01:00 - 14.04.2026 16:01
Період завантаження договору:
20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴785 466.00 Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з покосу трави, карантинних рослин та очерету на територіях загального користування в Покровському районі