-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Картка), Дизельне пальне (Картка)
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-010256-a
Завершена
479 760.00
UAH з ПДВ
Номер:
9047e085e63b4699a50209cea0c5dfec
Внутрішній номер закупівлі:
28807657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-010256-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45741521
-
Адреса:
10029, Україна, Житомирська область, місто Житомир, просп. Незалежності, 55-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Горлач +380687096870 ugms_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
479 760.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 (Картка)
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Дизельне пальне (Картка)
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРШАЛ-КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44793228
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н місто Чугуїв вул.Харківська будинок 151
Ціна пропозиції
479 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2026 15:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
af64889fab2340f785f9b56cff77b65b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-02-010256-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАРШАЛ-КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44793228
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н місто Чугуїв вул.Харківська будинок 151
Номер договору:
31
Сума договору:
465 499.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
387 915.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.04.2026 13:00
Статус:
Підписаний