• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «Здорова сім’я»)

Завершена

99 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 96d3d6bd3bf04e9893e6247a929c2577
Внутрішній номер закупівлі: 28807295
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-02-009902-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 99 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.04.2026 15:11 - 07.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.04.2026 15:11 - 10.04.2026 06:00
Аукціон: з 13.04.2026 11:41
Період кваліфікації: 10.04.2026 06:00 - 14.04.2026 11:31
Період завантаження договору: 20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴99 400.00 ДК 021:2015:79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги з організації та проведення заходу «Здорова сім’я»)