• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плата (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)

Торги не відбулися

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 52daf073bf5d4156928b096a6824c9dd
Внутрішній номер закупівлі: 28806240
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-02-008847-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
Контактна особа: Ганна Кайдалова +380443654094 h.kaidalova@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.04.2026 14:37 - 14.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.04.2026 14:37 - 17.04.2026 00:00
Аукціон: з 17.04.2026 15:11
Період кваліфікації: 17.04.2026 00:00 - 20.04.2026 11:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Плата (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)