-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило тверде Shik Лимон 70г-19шт;Мило тверде Shik Конвалія 70г-21шт;Мило господарське 72% в інд. упак. 200г-30шт;Крем-мило ORIGAMI Horeca Яблоко 5кг-5шт;Мило тверде L'ode Mеліса 60г-20шт;Тонуючий спрей Syoss для Чорних відт.-4шт;Диски ватні космет. Lady Cotton 120/140шт-5шт; Лак д/вол. Syoss Max Hold 5 300мл-2шт;Лак д/вол. Syoss Volume 4 300мл-2шт;Лак д/вол.Syoss Shin 4 300мл-2шт;Серв.вол.діт. Smile Bady Фітолінія 100шт-5шт господарчі потребиL
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-007301-a
Завершена
5 836.98
UAH з ПДВ
Номер:
b1d972563c01440297f739de23a3b110
Внутрішній номер закупівлі:
28804684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-007301-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 836.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мило тверде Shik Лимон 70г;Мило тверде Shik Конвалія 70г;Мило господарське 72% в інд. упак. 200г;Крем-мило ORIGAMI Horeca Яблоко 5кг;Мило тверде L'ode Mеліса 60г;Тонуючий спрей Syoss для Чорних відт;Диски ватні космет. Lady Cotton 120/140шт; Лак д/вол. Syoss Max Hold 5 300мл;Лак д/вол. Syoss Volume 4 300мл;Лак д/вол.Syoss Shin 4 300мл;Серв.вол.діт. Smile Bady Фітолінія 100шт
Кількість
115 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К" №2 м.Миколаїв
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Контактна особа:
Закіров Денис Фарітович 0512767953
-
Адреса:
54024, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Херсонське шосе 1
Ціна пропозиції
5 836.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2026 15:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7df36b45425542ec8dcf8370b86a3cef
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-02-007301-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Епіцентр К" №2 м.Миколаїв
×
-
Код ЄДРПОУ:
32490244
-
Адреса:
54024, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Херсонське шосе 1
Номер договору:
№Счт/MY-0011356 100% передплата
Сума договору:
5 836.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 864.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.04.2026 00:00
Статус:
Виконаний