-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2018-12-11-004088-c
Послуги з харчування для загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів
Завершена
1 707 102.28
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
ae41e30f54a045a0bbe00b95456cd80d
Внутрішній номер закупівлі:
2880283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-11-004088-c
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Дзюба +380933017104,+380662614910,+380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 707 102.28 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2018 17:11 - 26.12.2018 19:43
Період прийому пропозицій:
11.12.2018 17:11 - 05.01.2019 19:43
Аукціон:
10.01.2019 13:28 - 10.01.2019 13:49
Період кваліфікації:
10.01.2019 13:49 - 10.01.2019 15:17
Період завантаження договору:
10.01.2019 13:49 - 30.01.2019 13:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
57447 штуки
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
Оскарження: 10.01.2019 13:49 - 21.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Оскарження: 10.01.2019 13:49 - 21.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 707 101.78 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 707 101.78 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2019 15:17
Документи
75
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "АРТ-СИНТЕЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21904823
-
Контактна особа:
Чорний В'ячеслав Анатолійович +38 (067) 568-8633 zapas2006@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Клари Цеткін, буд. 6-А
Початкова пропозиція
1 707 102.28 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 707 102.28 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d520ed48a9c4863ad61254d76dbfd5e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-11-004088-c-c1
Постачальник:
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601826
-
Контактна особа:
Ганна Авілко +380676344888 kontraktprodrezerv5@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 1
Номер договору:
20/1
Сума договору:
1 472 231.03 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
21.01.2019 10:44
Статус:
Виконаний