• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ)

Торги не відбулися

5 229 150.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 52 291.50 UAH
Номер: a86d5b346f78495d9353fdfd4e0d6940
Внутрішній номер закупівлі: 2879987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-22-000428-c   
Замовник: Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Бойко Віталій +380523820072 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 5 229 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 52 291.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 55 000.00 UAH
Період уточнення: 22.12.2018 10:20 - 12.01.2019 10:24
Період прийому пропозицій: 22.12.2018 10:20 - 22.01.2019 10:24
Період прекваліфікації: з 22.01.2019 10:26

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ на 2019 рік
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 355000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївський район, Заклади освіти, підпорядковані замовнику На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"
Початкова пропозиція 4 151 114.40 UAH з ПДВ /
4 151 114.40 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи 16
Скарги 0