-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-001613-a
Закупівля послуги здійснюється Замовником у зв’язку із призупинкою процедури відкритих торгів з особливостями Антимонопольним комітетом України та відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами) так, як у Замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі даної послуги.
Завершена
23 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
3df20e34608d4f8680b0e111b3b160c6
Внутрішній номер закупівлі:
28799035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-001613-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний заклад з надання психіатричної допомоги "ПСИХІАТРІЯ" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994072
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Індик +380442936441 mihniklyidmila@ukr.net https://psychiatry-kyiv.itmed.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
23 100.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з управління небезпечними відходами (комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)
Кількість
550 кілограм
Період постачання
01.04.2026 - 30.04.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37797799
-
Контактна особа:
+30442275323
-
Адреса:
04200, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Полярна, буд.20, офіс 318
Ціна пропозиції
23 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2026 09:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e94c1ebf7520471eb53f943d794c79c8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-02-001613-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37797799
-
Адреса:
04200, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Полярна, буд.20, офіс 318
Номер договору:
684/26HB/113-26-25
Сума договору:
23 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
19 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.03.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00
Дата підписання:
31.03.2026 10:27
Статус:
Підписаний