-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура, за ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-04-02-000534-a
Завершена
29 038.00
UAH з ПДВ
Номер:
9cfc7bc832c14dd486199ec486141f1f
Внутрішній номер закупівлі:
28797965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-02-000534-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Подолянець +380664012773 igor.podolyanets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 038.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2026 08:56 - 08.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2026 08:56 - 11.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 15:03
Період кваліфікації:
11.04.2026 00:00 - 14.04.2026 10:41
Період завантаження договору:
20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 038.00 Електрична апаратура