-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з організації харчування учнів початкових класів
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-013632-a
Під кількістю 1 послуга слід розуміти: 16 380 діто днів
Завершена
819 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a2c37b7e36c45b7adba029eafb31b10
Внутрішній номер закупівлі:
28797009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-013632-a
Замовник:
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039907
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Протасевича, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яценяк Дарія 380685288691 d.yatseniak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
819 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.04.2026 20:07 - 06.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2026 20:07 - 09.04.2026 01:00
Аукціон:
з 10.04.2026 14:40
Період кваліфікації:
09.04.2026 01:00 - 09.04.2026 16:37
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴819 000.00 Послуги з організації харчування учнів початкових класів