• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рукавички

Завершена

436 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 0b65f884f59445708342fb7f09e1537a
Внутрішній номер закупівлі: 28796078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-012702-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 436 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.04.2026 17:05 - 06.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.04.2026 17:05 - 09.04.2026 00:00
Аукціон: 09.04.2026 15:56 - 09.04.2026 16:31
Період кваліфікації: 09.04.2026 16:31 - 21.04.2026 13:41
Період завантаження договору: 27.04.2026 00:00 - 07.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴436 000.00 Рукавички