• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Технічні та якісні характеристики зазначені в Заяві приєднання до Договору постачання природного газу від 26.03.2026 No 02/301.

Завершена

1 023 156.00 UAH з ПДВ
Номер: b4191f39332a459f82744fa4e244c95b
Внутрішній номер закупівлі: 28794949
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-011572-a   
Замовник: ДНП "Миргородський санаторій "Слава"
Контактна особа: Сергій Голуб +380954475299, +380535553138 tender.sms.slava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 023 156.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 60 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.04.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 37600, Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Харківка, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 1 023 156.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2026 16:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b965c055c1004fb382bae7d77f31c276
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-01-011572-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 15-13350/26-БО-Т
Сума договору: 1 023 156.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 852 630.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.03.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання: 27.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
15-13350_згода_.p7s.pdf
pdf
15-13350_згода_.p7s.verified.pdf
pdf
15-13350_згода_.p7s.verified_Validation_Report.pdf