• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівельні та конструкційні матеріали

Торги не відбулися

550 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 11e9d2ba1865446284924b36ec4e85b1
Внутрішній номер закупівлі: 28792639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-009209-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Бельдій Олена Василівна 380562310393 sz@cek.dp.ua http://cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.04.2026 14:58 - 06.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.04.2026 14:58 - 09.04.2026 16:00
Аукціон: з 10.04.2026 11:01
Період кваліфікації: 09.04.2026 16:00 - 14.04.2026 15:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴550 000.00 Будівельні та конструкційні матеріали