-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультативні послуги в сфері публічних закупівель
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-009150-a
Завершена
3 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ef867733130242e2b34cf9d8b07bd3af
Внутрішній номер закупівлі:
28792576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-009150-a
Замовник:
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396422
-
Адреса:
10007, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛ. КОРОСТИШІВСЬКА будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Ціпов'яз +380976824921 buhpedlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інформаційно-консультативні послуги в сфері публічних закупівель
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО "АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38305681
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НЕВСЬКОГО будинок 15/1 квартира 43
Ціна пропозиції
3 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2026 14:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ccdcad3b28b646c69f3b8a0d72b73680
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-01-009150-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНЕ АГЕНТСТВО "АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38305681
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НЕВСЬКОГО будинок 15/1 квартира 43
Номер договору:
3339/ВТ
Сума договору:
3 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Інформаційно-консультативні послуги в сфері публічних закупівель: 3 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.03.2026 14:55
Статус:
Підписаний