• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Продукція борошно-круп'яної промисловості

Крупи: пшеничка Арнаутка, вівсяні пластівці, перлова, кукурудзяна, пшоняна, горох колотий

Завершена

7 415.00 UAH без ПДВ
Номер: 81c56856ca9d4e98a754a95f779bf8d6
Внутрішній номер закупівлі: 28790801
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-01-007354-a   
Замовник: ЖИТОМИРСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Тарас Ціпов'яз +380976824921 buhpedlicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 7 415.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пшенична крупа "Арнаутка"
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 100 кілограм
Період постачання 31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті
Вівсяні пластівці
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 50 кілограм
Період постачання 31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті
Крупа перлова
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 30 кілограм
Період постачання 31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті
Крупа кукурудзяна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 15 кілограм
Період постачання 31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті
Пшоняна
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 20 кілограм
Період постачання 31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті
Горох колотий
Код ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Кількість 20 кілограм
Період постачання 31.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 10007, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Коростишівська, буд.15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛІТВІНОВ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Ціна пропозиції 7 415.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2026 13:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3c64cea13f5f4bcbb8d79499752f1e06
Ідентифікатор договору: UA-2026-04-01-007354-a-b1
Постачальник: ЛІТВІНОВ ОЛЕКСІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Номер договору: 19
Сума договору: 7 415.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Пшенична крупа "Арнаутка": 30.00000 UAH без ПДВ
Вівсяні пластівці: 35.00000 UAH без ПДВ
Крупа перлова: 25.00000 UAH без ПДВ
Крупа кукурудзяна: 25.00000 UAH без ПДВ
Пшоняна: 49.00000 UAH без ПДВ
Горох колотий: 28.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.03.2026 13:47
Статус:
Підписаний
pdf
Scan1 (1).pdf