-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-004263-a
Завершена
963 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
80c127a6e9774e23856f4c3b0748033b
Внутрішній номер закупівлі:
28787723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-004263-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
963 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2026 11:41 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2026 11:41 - 13.04.2026 00:00
Аукціон:
з 13.04.2026 15:06
Період кваліфікації:
13.04.2026 00:00 - 15.04.2026 11:13
Період завантаження договору:
21.04.2026 00:00 - 01.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴963 080.00 Набої