-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-04-01-000213-a
Завершена
170 526.00
UAH з ПДВ
Номер:
a341d198ebed498fb1e70753b7acc81f
Внутрішній номер закупівлі:
28783679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-01-000213-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43311807
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, Полтавський район, селище Нові Санжари, вул. Незалежності, будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Світлична +380662939533 vidosvita_ns@ukr.net https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
170 526.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ (Газове паливо)
Кількість
10000 метр кубічний
Період постачання
01.04.2026 - 30.04.2026
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, с-ще Нові Санжари, вул. Незалежності 41
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
0442222446
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
170 526.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2026 08:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
952aea917156469da67f0913791f6200
Ідентифікатор договору:
UA-2026-04-01-000213-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
15-13075/26-БО-Т
Сума договору:
170 526.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
142 105.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ (Газове паливо): 17.05260 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Дата підписання:
31.03.2026 08:34
Статус:
Підписаний