-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Складові частини до квадрокоптерів (Пропелери для квадрокоптерів EVO 4T / 4N Series, в кількості 100 комплектів, та Пропелери для квадрокоптерів DJI Matrice 4, в кількості 120 комплектів), за кодом ДК 021:2015: 34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів.
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-011131-a
Завершена
253 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bfc6a39713f0465895a328b74df3933f
Внутрішній номер закупівлі:
28782308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-011131-a
Замовник:
Військова частина А4860
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637812
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, 0
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ілля ТЕЛИЧКО +380950275377 winnergo2026@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пропелери для квадрокоптерів EVO 4T/4N Series
Кількість
100 комплект
Період постачання
до 01.04.2026
Пропелери для квадрокоптерів DJI Matrice 4
Кількість
120 комплект
Період постачання
до 01.04.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКАЙХАБ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35133670
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СВІТЛИЦЬКОГО будинок 24-А
Ціна пропозиції
253 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2026 17:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d42b570221748a4a156588941b0a50e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-31-011131-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКАЙХАБ ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35133670
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ СВІТЛИЦЬКОГО будинок 24-А
Номер договору:
114
Сума договору:
253 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Пропелери для квадрокоптерів EVO 4T/4N Series: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Пропелери для квадрокоптерів DJI Matrice 4: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Пропелери для квадрокоптерів DJI Matrice 4: 1 150.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.03.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.03.2026 17:05
Статус:
Підписаний