• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»

Завершена

85 263.00 UAH з ПДВ
Номер: 895f7dbc740d442d997c1b1be45eda37
Внутрішній номер закупівлі: 28780230
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-31-009058-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Христина Головчук +380663593419 filarmoniyauzh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-03-20-013101-a
Очікувана вартість: 85 263.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 5000 метр кубічний
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Площа Театральна, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 85 263.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2026 15:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b471bbdb61d54a539a4e8783421bc331
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-31-009058-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 6-13196/26-БО-Т
Сума договору: 85 263.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 71 052.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.03.2026 15:41
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
png
Знімок екрана 2026-04-01 о 14.26.05.png
p7s
sign.p7s