-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (частковий) покрівлі комунального закладу "Гімназія №4" Кам'янської міської ради, за адресою: вулиця Гайдамацька, 5, м. Кам'янське, Дніпропетровська область (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-003537-a
Торги не відбулися
2 236 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b81e5009057418fa02978d803ef8b98
Внутрішній номер закупівлі:
28774731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-003537-a
Замовник:
Комунальний заклад "Гімназія №4" Кам'янської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23373123
-
Адреса:
51927, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вулиця Гайдамацька, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Литовченко +380996912988 4gumnasium@ukr.net http://school4dndz.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 236 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 11:22 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 11:22 - 08.04.2026 11:00
Аукціон:
09.04.2026 14:31 - 09.04.2026 15:06
Період кваліфікації:
з 09.04.2026 15:06
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
695a35676117494c871accd3072eef1e
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення обсягу видатків Замовника на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг (зміни в кошторисі установ на 2026 рік, на підставі Наказу «Про внесення змін до бюджетних призначень» від 15.04.2026 №75аг.)
Період оскарження:
16.04.2026 16:06 - 27.04.2026 00:00
Дата опублікування:
16.04.2026 16:06
Дата виконання:
27.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 236 000.00 Поточний ремонт (частковий) покрівлі комунального закладу "Гімназія №4" Кам'янської міської ради, за адресою: вулиця Гайдамацька, 5, м. Кам'янське, Дніпропетровська область (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)