-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із заправки та регенерації картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-003342-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
112e92ea74c140d398eed07f18454c12
Внутрішній номер закупівлі:
28774545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-003342-a
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
45805862
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна, буд. 11/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кісів Вікторія 380977499221 vika.korbylo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 11:19 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 11:19 - 08.04.2026 10:00
Аукціон:
09.04.2026 14:09 - 09.04.2026 14:38
Період кваліфікації:
09.04.2026 14:38 - 13.04.2026 11:10
Період завантаження договору:
19.04.2026 00:00 - 29.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Послуги із заправки та регенерації картриджів