• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо "Природний газ"

Завершена

38 794.67 UAH з ПДВ
Номер: eb3c8c6d9bb04b0c9bcdfffa3045d27c
Внутрішній номер закупівлі: 28774068
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-31-002859-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
Контактна особа: Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 38 794.67 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо "Природний газ"
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 2.275 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.04.2026 - 30.04.2026
Місце постачання 47234, Україна, Тернопільська область, селище Залізці, провулок Сонячний 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 38 794.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2026 10:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 811a656a7cbd43a7902cb6ab2b11ebc6
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-31-002859-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 18-13087/26-БО-Т
Сума договору: 38 794.67 UAH з ПДВ
Сума договору: 32 328.89 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.03.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00
Дата підписання: 30.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ЗГОДА_ Нафтогаз.pdf
pdf
КБВ_Нафтогаз.pdf
pdf
Заява_приєднання_Нафтогаз.pdf
pdf
dogovir_bo_-m-o-26_sajt.pdf