-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання дизель-генераторних установок 32 кВт; 31120000-3 Генератори за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-03-31-001035-a
Грошова допомога від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) згідно Постанови Уряду від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Порядок та умови отримання грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладами освіти на 2025/2026 навчальний рік».
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a924ff7a29cf475580c7eccbaefbe93f
Внутрішній номер закупівлі:
28772232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-31-001035-a
Замовник:
Юріївський центр обслуговування закладів освіти Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39708345
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, селище Юріївка, вулиця Центральна, буд. №112/А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Мовчан +38951330153 innamovchan10@gmail.com https://yurivska.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2026 09:39 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2026 09:39 - 08.04.2026 01:00
Аукціон:
з 09.04.2026 15:42
Період кваліфікації:
08.04.2026 01:00 - 08.04.2026 11:19
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴840 000.00 Придбання дизель-генераторних установок 32 кВт; 31120000-3 Генератори за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника