• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Добриво органічне гній ВРХ (Івано-Франківська обл.)

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

2 060 931.91 UAH без ПДВ
Номер: 0850100985ae4713b9b22a29e628be6c
Внутрішній номер закупівлі: 28769287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-30-010638-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24430000-7 Добрива тваринного та рослинного походженняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 060 931.91 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.03.2026 16:32 - 10.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.03.2026 16:32 - 13.04.2026 12:00
Аукціон: 14.04.2026 15:41 - 14.04.2026 16:10
Період кваліфікації: 14.04.2026 16:10 - 27.04.2026 10:44
Період завантаження договору: 03.05.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 060 931.91 Добриво органічне гній ВРХ (Івано-Франківська обл.)